Speciální výstava retrieverů - Konopiště - 15. května 2004

Kruh č. 4 Golden retriever - feny

(rozhodčí Kate Crosbie-Black)

 

zkus kliknout na názvy jednotlivých tříd... :-)))

 

Třída mladých
137 Amálka od Mucifaje VD
138  Arwen z Mokré hory V
139  Blackie od Krásné paní VD
140  C I'm Magic Is Friendly V2
142  Cathy Christmas the Best Baron V
143  Catkin Magic Is Friendly V1, CAJC
145  Elis od Hradu Veveří V
146 Era od Hradu Veveří V
147 Everlasting Happines The Best Baron VD
148 Gladis od Kamenné hradby VD
149 Limonka z Karczewskich Szuwarów VD
150 Loana Golden Erinor V3
151 Oxana z Javořických kopců V
152 Rosette Misantos VD
153 Sila z Vlčích luk V
154 Victoria Chlupaté štěstí V4
166 Cintia Čertova stěna neposouzená
Mezitřída
156  Adélka z Albertovy usedlosti VD
157 Aggy z Brandýského podhradí VD
158 Alice z Vesničky u hranic V
159 Alis ze Zeleného předměstí VD
160 Amálka od Tří jasanů V
161  Aneli Krásná patrona VD
162 Anita od Ostřešanského rybníka VD
163 Ary z Vlčí stepi VD
164 Atýna od Ostřešanského rybníka V3
167 Clara Christmas the Best Baron V1
168 Coney od Pramene Slatiny VD
169 Darien od Hradu Veveří VD
170 Delibes's Golden Marian V4
171 Dolly od Hradu Veveří neposouzená
172 Dustie od Hradu Veveří V
174 Channy Bohemian Gold VD
175 Chari z Trčkových lesů V
176 Chensi z Trčkových lesů V
177 Pona Poklad Doubravky V2
178 Whinny Slapská alej VD
179 Xaxana Valentino Bohemia V
180 Zanny Bri-Col Black and White VD
Třída otevřená
181  Aika of Tivolis Garden VD
182  Amálka Artesia Bohemica V3
183 Besi z Dvoreckého údolí VD
184 Betty Čertova stěna VD
185 Betty z Adarova dvora V4
186 Blondie z Přelíckého mlýna VD
188 Cindy z Dražovského hájku V2
189 Coney Zlatý písek VD
190 Dakita z Měsíčních plání VD
191 Diana od Vlkovské duny V
192 Dina z Jižních hvozdů V
193 Dixi z Jižních hvozdů VD
194 Greta Lovec z Dračína VD
196 Jackie z Volarských lesů V
197 Jenny Gold Libošovská blata V1
198 Jessy z Volarských lesů VD
200 Nicky Chlupaté štěstí VD
201 Oklahoma Misantos VD
Třída pracovní
202  Alina z Brdských luk V3
203 Antea z Luční záře VD4
204 Cathy od Hradu Veveří V2
205 Centaine Orange Bellanous Bohemia VD
207 Summertime of the Hellacious Acres V1, CAC
Třída vítězů
209 Aimee od Hradu Veveří V3
210 Karvin Kind of Magic V1, CAC, VSV, BOB
211  Sasquehanna Slomka V2
Třída veteránů
212  Aisa Ru-Slan V1
214 Kitty Golden Araukarity VD2

 

Art design © 2004 by BeckieSoft :-)))

(neoficiální výsledky)