podzim 2004

Ahoj kamarádi!

Zdravím vás všechny po prázdninách, které jsem letos měla tááák dlouhé...

Tak nejprve jsem byla čtyři dny na "hlídání" u tety Líby a mojí nejlepší kámošky Mimi, k nimž vás mj. všechny zvu k návštěvě jejich stránek, protože... No, však uvidíte to nadělení sami... Tak jo... je tam hromada kouzelných mimišátek... Tak honem pojďte, teta Líba určitě přidala nové fotky:

CHS Brdské zlato

Když se panička vrátila z pracovní cesty po Německu, vzala mě do Brd, kde jsem strávila téměř celé léto. Chodila jsem plavat do rybníka 2x denně, cvičila v lese, běhala s paničkou u kola, seznamovala se s novými kamarády a užívala si léta. Jako každým rokem jsme s paničkou jely do Tater, kam jsem se těšila na dlouhé výlety, místo toho mě ale den po příjezdu uštkla zmije a tak jsme s paničkou prožily nejtěžší společné chvíle, které díkybohu dopadly dobře :-) Co dobře, výborně!!! Posuďte sami :-)))

jaro 2004

Slyšíte to taky?

Jaro už je tady!!!

Hurááááá!!!

Ačkoli zima, kterou miluju nadevše pro hromady té skvostné bílé hmoty, v níž sic plavat nelze, o to však více válet se a klouzat, skončila, nelituji nikterak. Ba spíše naopak, o to více těším se na slunce jas, neb panička mě začne pouštět do rybníků, říček, potůčků a tůněk a já budu mít svoleno plavčit, skotačit a cachtat se ve vodičce voděnkovaté...

Abyste totiž věděli, nastane proměna Psa Sněžného v Psa Vodomilného. Neboť, jak každej už ví a zná, retrívr - toť psík vodní a čochtavý :-)

Kamarádi, užívejte krásného jara a zachovejte nám přízeň! HAF!

únor 2004

Hurááááá!!!

Konečněěěěě!!!

Mám svůj vysněný weeeeeb!!!

Tak si to představte. Konečně jsem svou paničku přesvědčila, aby mně pomohla udělat webový stránky... Teda abyste tomu správně rozuměli, tak jsem na nich opravdu tlapkala z velké většiny sama... Ty tlapičky na pozadí jsou totiž moje! Žádný nakreslený nebo odkudsi zkopčený!!! Prostě a jednoduše jsem je natlapkala ve sněhu, panička je na můj pokyn vyfotila a pak jen trošinku upravila. Sice nechápu, proč u toho chvíli brblala, jakože to byl ode mě pěkně blbej nápad, ale nakonec to dotvořila k mé naprosté spokojenosti :-)

Takže, kamarádi, vítejte a ať se vám u nás líbí :-)))