Starší novinky rok »2004« »2005« »2006« »2007«

6. září 2008

Dnešek nám do života přinesl dva nejlepší přátele. Nádherného samojedího kluka Romea a jeho paničku. Strávily jsme s nimi nádherné chvíle v překrásném prostředí Českého Švýcarska a všichni jsme si dali tichý slib, že jakmile Romíček jen trošku povyroste, podnikneme společně mnohá dobrodružství.

Paničky klábosily o všech těch letech, co se neviděly, a my s Romíčkem lumpačili na zahradě. Mrňous se mi hodně zamlouvá, učí se velmi rychle, tak se těším, že z něj postupně vychovám minimálně polo-retrívra. No, co? Nos, uši a čtyři nohy má, tak jaképak... ;o) No, vážně, i paničce se jeho aportovací sklony líbily. A vodičku prej vymetá taky každou... Moc se těším na další zážitky! Zatím vás ale zvu ke shlédnutí těch dnešních.

29. června 2008

28. června 2008

Pro zvětšení obrázku klikněte na náhled :-)

Maminka Mimiška a nadělení.

Mimi se vzorně o prťata stará.

Mléčný bar ;o)

Modrásek si přidává...

Den před mýma narozkama se v noci u mých největších kámošek NĚCO událo! Byla hluboká noc a paničce několikrát pípal mobil a místo toho, aby jej vypla, rozespale do něj pořád něco klofala a téměř z mrákot se potutelně usmívala... Byla jsem z toho celá nesvá, nevěděla jsem, jestli už budem vstávat a někam pojedem nebo co se bude dít. Musela jsem se k paničce uchýlit do postele, abych zjistila podrobnosti. A když jsem na ni hodně dlouho ze tmy ospale mžourala, konečně jí doklaplo, že by mě mohla taky informovat. Checht... A dozvěděla jsem se, že moje kamarádka Mimi právě přivádí na svět svoje už třetí potomky!!! Jupíííííí :o))) Konečné skóre je 4 klučíci a 1 holčička!

Klučík Fialka u baru usnul.

Holčička Červenka.

Klučík Fialka.

Klučík Oranžáda.

Panička samou zvědavostí samozřejmě nemohla dospat a od rána seděla na mobilu, než se jí ozvala teta Líba, že je dovoleno přijet se na úrodu mrňat podívat ;o). Já, jak jsem si správně pamatovala z předchozích zkušeností, jsem musela zůstat doma, protože k čerstvě narozeným štěnískům pejskové na návštěvu nechoděj. Musím počkat, až trošku povyrostou a půjdu je omrknout taky. Jo a prej jsou to už teď (1.den) pořádní obříci, žádný myšičky, ale půlkilový medvídci :-))) Však posuďte sami a pro aktuální informace jukněte na Brdské zlato :-)))

Valná hromada.

Na to, že je nám jen pár hodin...

... jsme docela velcí obříci...

... a s chutí baštíme dál ;o)))

22. června 2008

Pro zvětšení obrázku klikněte na náhled :-)

Už běžííím!

Hihihi :o)))

Hehehe :o)

Checht :o)

Kalendářně 1. letní den nastal sice teprve včera, ale počasí hlásí léto v plném proudu už asi 2 měsíce. Takže les střídá rybník :-))). Jinak za týden mám narozeniny a panička slibuje "neděli jen pro mě". Pevně doufám, že krom celodenního pobytu u rybníka, který bych si přála nejvíc, na mě bude čekat i hromada kostiček a pamlsků... :o)))

Pózovat na portrét? Však sedím!

Uf, honem do lesa, do stínu.

Tady je líp.

A v leže nejlíp :o)))

17. května 2008

Pro zvětšení obrázku klikněte na náhled :-)

Na paničku se pořád čeká...

Jůůů... Rozhledna!

Prej: Čekej!

Že by srnečka?

Kdepak mám tu paničku?

Tentokrát nám panička vymyslela výlet do brdských lesů z výchozího bodu Trnová. Pohodlná žlutá s minimálním převýšením vede krajem působení partyzánů (památník) a v lesích se napojuje na naši oblíbenou červenou hřebenovku z Kuchyňky. Neplánovaným, ale velikým a milým překvapením (hlavně tedy pro paničku) bylo objevení veřejnosti přístupné rozhledny na Studeném vrchu v Brdech (660 m). Bývalá měřická věž umožňuje nádherné rozhledy do všech stran. Nahoru ale vedou uzoučké strmé schůdky, místy připomínající spíše žebřík, a tak z bezpečnostních důvodů jsem, ač nerada, zůstala dole. Toto moc pěkné výletničení všem doporučuji :o)

30. března 2008

24. března 2008 - Velikonoce

15. března 2008

Pro zvětšení obrázku klikněte na náhled :-)

Aireenka, Corinka, Mimiška a já.

Aireenka, Corinka, Mimiška a já.

Aireenka, Corinka, Mimiška a já.

Odložení.

Sněhu jsme se nedočkaly, ale krásného jarního počasí jsme si spolu s mýma nejlepšíma kámoškama z CHS Brdské zlato užívaly hojně. A vzhledem k tomu, že sezóna bažantích honů jako obvykle skončila v lednu, jsem vždycky moc vděčná, když se můžu k holkám na cvičení se zvěří přidat :-))) Hledání a nošení bážíků mě totiž děsně baví!!!

Aport bažanta.

Odložení.

Odložení.

Takhle pracovat se mě moc líbí!

9. února 2008

Pro zvětšení obrázku klikněte na náhled :-)

Na Kuchyňce.

Mnozí z vás mají určitě s letošní zimou, co se týče sněhové nadílky, stejnou zkušenost jako já. Letošní zima jakoby nebyla. Loňská u nás na Brdské vrchovině přinesla alespoň třídenní sněhové potěšení, letošní bohužel vůbec nic. Panička mě sice o sněhu a nočním bobování na firemním teambuildingu v Krkonoších něco málo líčila a vypadala u toho, že je jí i upřímně líto, že mě s sebou nevzala, nicméně u nás bylo sucho a vesele svítilo sluníčko. Tak jsme s paničkou, místo v zápřahu na běžkách, běhaly po nádherných brdských stezkách. Tady jsme si užívaly krásného slunečného dne na hřebenovce na Kuchyňku (636 m) s úchvatnými výhledy do krajiny.

Na Kuchyňce.

PF 2008