Starší novinky rok »2004« »2005« »2006« »2007« »2008« »2009« »2010« »2011«

19. července 2012

Máme návštěvu! Slovo dalo slovo, pac na pac, do týdne jsou tu oba zas'!

Jo! Přijeli k nám Romeo s paničkou :-) Přesně tak to s našimi milými přáteli bylo! Pravda, že jsem do paničky hučela (a to já umím bravurně ;o)) od minulého týdne, kdy u nás Romeo s paničkou dokonce přespali, téměř bez ustání, ale povedlo se. Tentokrát bylo počasí krásně letní, měli jsme pro sebe zahradu a celý čas pro nekonečné ozobávání... Paničky užívaly letní siesty na terase, běhat po venku se jim ani moc nechtělo, ale po obědě se nám je podařilo dostat do lesa až k jezírku, kam jsem si myslela, že mě doprovodí i Romíček. Ten ale pobíhal spíše podél břehu, občas smočil nožku, ale plavat, to on nerad... No, chápu ho, kdybyste viděli tu jeho hustou nadejchanou bělounkou srst, taky by vám ji bylo líto namáčet...

14. července 2012

Narozeninová párty nás všech letních psích oslavenců u tety Líby :-)

Tetě Líbě se podařilo dokonale utajit, co pro nás, psí holky oslavenkyně, chystá. Nic netuše jsme tedy s paničkou přijely za holkama do Příbrami a tam nás čekal pravý nefalšovaný doma pečený narozeninový dort! Abych uvedla všechny oslavenkyně: Mimi (10 let), Bisou (1 rok) a já (11 let). Dort s námi sdíleli (bohužel ;o)) i další... Corinka, Wendulka a dokonce i nový kamarád Edward. Je ještě děsně mrňavej, sněhobílej a vůbec se nás (rozuměj: psů) nebojí! To mě právě dost mate, tak si nejsem úplně jistá, zda věřit svému nosu a trvat na svém, a sice, že Eda je kočičák kocourovatej, nebo jestli přeci jen to není nějakej trošku divnej golden... Za krásné odpoledne veliké DÍKY tetě Líbě!

29. června 2012

Drahá moje ZLATÁ holčičko, pejsku můj Beckulánkovej :-)

Dnes je tomu přesně 11 let, co ses vykutálela mamince Terince z bříška a začala objevovat svět. Zpočátku čichem a hmatem, po pár dnech sluchem a zrakem... Den za dnem peláší rychleji než všechny psí tlapky světa... Vyrostla jsi v krásnou blondýnu, jak Ti ráda a s úsměvem říkám, a děláš mi každý každičký den lepším. Za to Ti děkuju a jsem navždy vděčná... :-)

K Tvým dnešním narozeninám Ti přeji stále ten Tvůj úsměv, radost z Tvého nejmilejšího pohybu, a ať Tě nebolí nožky ani zádíčka, a slastně si užíváš života! A teď už poběž, sušená plíčka na Tebe čekají! :-)

17. června 2012

Plavecká sezóna v plném proudu!

Letošní 'počasí jako na houpačce' se snad na chvíli ustálilo na vyšších hodnotách teploměru a mě bylo paničkou dovoleno zahájit každodenní oficiální plavecký trénink. Vodička je po pár dnech tropů krásně teploučká a já si tak mohu lebedit opravdu poctivě každý den v rybníku. Na jaře mě totiž chytly plotýnky a nyní mohu soustavně rehabilitovat. Panička mě neustále chválí, jak krásně plavu, tak se samozřejmě snažím o to víc. Určitě mi tento nadlehčený pohyb svědčí, plavu už zase rychle, s chutí a ven se mi nechce dřív než po hodině aportování ;o)))

Jak se plavecky vyžívám můžete skouknout tady. Vodě 3x HURÁÁÁ!!!